המשרד בענן - בכל זמן ובכל מקום

שירותי משרד בענן

בעזרת מערכת ייחודית שפיתחנו במיוחד עבור לקוחותינו תוכלו להתעדכן בהודעות שהשאירו עבורכם במרכזיה האנושית המשוכללת שלנו , להסתנכרן באופן מלא עם יומן הפגישות, לנהל עובדים בשטח, להיות במעקב אחרי הזמנות והצעות מחיר, להעלות לתייק ולשנות מסמכים בענן ולנהל מאגרי לקוחות. כל זאת ועוד על ידי לחיצה אחת מאובטחת מהמחשב הנייח או הנייד ומהסלולרי בכל זמן ומכל מקום .

השירותים שניתן לקבל ב"משרד בענן"

שיתוף יומנים
על ידי שימוש בשירותי המשרד בענן הינך יכול לשתף מספר יומנים ולהישאר מעודכן ומסונכרן בכל עת .ניתן לסנכרן יומנים בסללורי יחד עם היומן במייל ישירות אלינו למערכת ללא הגבלה של כמות משתמשים .
שיתוף קבצים
ניתן לשתף את כל סוגי הקבצים על ידי שמירה מאובטחת בענן ולבצע שינויים לצרכי תיוק מעקב והעברתם לגורמים רלוונטים בעת הצורך .
ניהול עובדים
בעזרת מערכת הניהול המתקדמת תוכל לבצע מעקב וניהול שעות עובדים באמצעות קוד אישי גם מהנייד ובכל זמן.
ניהול גביה
בפאנל הגביה תוכל לבצע מעקב אחר לקוחות בסטטוס גביה , מועדי פירעון , העברות ותשלומים, כמו כן להפיק מהמערכת דוחות הכוללים הוצאות והכנסות של העסק ולהיות במעקב אחר חשבוניות וקבלות .
ניהול משימות
בעזרת פאנל יחודי זה לקוחותינו יוכלו להשאיר לנו משימות והודעות לביצוע ולעדכון שותף כגון : שליחת מיילים, פקסים, יצירת קשר לקוחות , הפקת דוחות וכל מה שהעסק שלך דורש.
ניהול הצעות מחיר והזמנות עבודה
בפאנל זה תוכל לצפות בהצעות מחיר אשר נשלחו עבורך ללקוחותיך , הזמנות עבודה שאושרו/בתהליך .
הצטרף עכשיו !
האם אתם מוכנים להצטרף אל המהפכה של המשרד בענן ?

איך זה עובד ?

מצטרפים אל "המשרד בענן"
בעת ההצטרפות הינך מקבל קוד משתמש וסיסמא עבור כניסתך לפנאל ניהול המשרד המאפשר לך להיכנס ולנהל את השטח האישי.
מתחברים באופן מאובטח אל המשרד שלכם
אתר המשרד ובפרט האזור האישי מאובטחים עפ"י נהלי האבטחה הנוקשים ביותר , כך אתם יכולים להתחבר אל העסק שלכם מכל מקום ללא חששות ודאגות .
מנהלים את העסק מכל מקום ובכל זמן
השירות הייחודי שאנו מספקים ללקוחותינו בעזרת המערכת החכמה נתמך בכל המכשירים הסלולרים, טאבלטים ומחשבים ניידים ונייחים בהתאמה.

בין לקוחתנו

"המשרד" גאים להציג חלק מהמלצות החמות שקיבלנו מלקוחתנו .

עמית סופר

מזה כשש שנים שאני בעל מספרה. הייתי מקבל את שיחות הלקוחות באופן עצמאי ומנהל רישומים חובבניים. מהר מאוד הבנתי שניירת, מספרים וחשבוניות זה לא בשבילי. התמזל מזלי ושמעתי על שירותי "המשרד" מחבר ופניתי אליהם. מרגע שמיטל וקרן האלופות לקחו את המושכות לידיהן והתחילו לנהל את העניינים. הכל מתקתק בזמן, אין לי בעיות גביה והיומן שלי מנוהל בדיוק כמו שנוח לי. קרן ומיטל- בית ספר לעסקים!!!
חולי רז יועצים
חולי רז יועצים בע"מ
מומחיות לשירות וליחסי אנוש! מביאות איתן יחסי אנוש מדהימים ואת השירות המצופה מחברה המתמחה בתחום. זאת על פי עדויות ופרגונים של עשרות לקוחות מרוצים שלי. קרן ניחנה בתכונה נדירה של השריית אווירה נעימה, תוך כדי העומס של העבודה והימים הלחוצים ביותר של תמרון בין עשרות פגישות ותיאום יומנים מול הרבה גורמים בו זמנית. זה די נדיר לשמוע צחוק מתגלגל מבעד לטלפון ועדיין להצליח לשמור על מקצועיות ואסרטיביות ולתקתק עבודה.